Kas yra Qvintip ®?

Qvintip ® – tai  priemonių rinkinys, kuris leidžia moteriai sutaupyti laiko ir pasitikrinti dėl gimdos kaklelio vėžio rizikos  neišeinant iš namų. Qvintip ® buvo sukurtas norint patikrinti kuo daugiau moterų ir nesukelti joms papildomų rūpesčių. Didelės rizikos ŽPV  patikros yra labai svarbios, ypač moterims, kurios nedalyvauja gimdos kaklelio vėžio patikrose reguliariai.

ŽPV tyrimas yra jautresnis nei paprastas PAP tepinėlio tyrimas, todėl moterims patariama pasitikrinti dėl ŽPV  net ir reguliariai tiriant PAP tepinėlius.

ŽPV tyrimai labai svarbūs vyresnio amžiaus moterims. Jei vidutinio amžiaus moteriai nustatomas teigiamas ŽPV rezultatas, dažniausiai tai parodo ilgalaikę infekciją, kuri gali sukelti gimdos kaklelio ląstelių pakitimus.

Šalyse, kuriose yra patvirtintos valstybinės patikros programos, apie 30 proc. visų moterų visiškai nedalyvauja jokiose patikros programose. Iš nedalyvaujančių patikroje moterų, net 64 proc. nustatomas gimdos kaklelio vėžys.  Daugumai jų nustatomas progresavęs gimdos kaklelio vėžys. Tai buvo pagrindinė priežastis atsirasti savarankiško mėginio paėmimo rinkiniui Qvintip ®  .

Šioje svetainėje įsigiję ištyrimo paslaugą, Jūs nemokamai gausite mėginio paėmimo rinkinį Qvintip ®. Pasinaudokite juo ir be vargo paimkite mėginį namuose.